۲ فقره تصادف در جاده های خوزستان ۱۳ مصدوم برجای گذاشت

تاریخ انتشار: دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۳:۵۸ ب٫ظ
۲ فقره تصادف در جاده های خوزستان ۱۳ مصدوم برجای گذاشت [ad_1] اهواز – ایرنا – رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوزستان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته بر اثر وقوع ۲ فقره تصادف در جاده های این استان، ۱۳ نفر مصدوم شدند. به گزارش دوشنبه ایرنا از روابط عمومی این مرکز، شهیار میرخشتی اظهار کرد: بر اثر برخورد پراید با عابران پیاده در […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوزستان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته بر اثر وقوع ۲ فقره تصادف در جاده های این استان، ۱۳ نفر مصدوم شدند. به گزارش دوشنبه ایرنا از روابط عمومی این مرکز، شهیار میرخشتی اظهار کرد: بر اثر برخورد پراید با عابران پیاده در محور شوش – اهواز (سه راه هفت تپه) ، در ساعت ۱۶:۴۵ روز یکشنبه هفت نفر مصدوم شدند.
وی افزود: همچنین در حادثه ای دیگر، برخورد ۲ دستگاه خودروی پراید و تیبا با یکدیگر در ساعت ۲۲:۱۶ در محور اهواز – امیدیه (۱۰ کیلومتر بعد از سه راهی سرانجام به سمت امیدیه)، ۶ نفر مصدوم بر جای گذاشت.
بر اساس گزارش پلیس راه خوزستان، آمار تصادفات خوزستان در هفته نخست تعطیلات نوروزی با بیش از ۱۱۰ فقره تصادف و حدود ۶۰ کشته و زخمی نسبت به مدت مشابه پارسال حدود ۹۰ درصد افزایش داشته است.
در روزهای تعطیلات نوروزی جاده های اهواز – اندیمشک، ایذه – دهدز و امیدیه – دیلم پرترددترین مسیرهای استان بودند و بیشترین آمار تصادفات نیز در این مسیرها رخ داد.
۳۰۰۴ / ۶۰۳۷
خبرنگار: خاطره غفاری ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار