۲ مشاور جدید استاندار خوزستان منصوب شدند

تاریخ انتشار: شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۸:۱۵ ب٫ظ
۲ مشاور جدید استاندار خوزستان منصوب شدند [ad_1] اهواز – ایرنا – در تازه ترین انتصابات در استانداری خوزستان ، استاندار خوزستان روز شنبه برای دو مشاور جدید خود حکم صادر کرد. به گزارش روز شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در احکام جداگانه ای ابراهیم عچرش را با عنوان مشاور(بدون ذکر نوع مشاور) و عبدالجبار […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – در تازه ترین انتصابات در استانداری خوزستان ، استاندار خوزستان روز شنبه برای دو مشاور جدید خود حکم صادر کرد. به گزارش روز شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در احکام جداگانه ای ابراهیم عچرش را با عنوان مشاور(بدون ذکر نوع مشاور) و عبدالجبار یکتا سواری را به عنوان مشاور اجرایی در امور مناطق محروم منصوب شدند.
شریعتی استاندار خوزستان چهار روز پیش نیز در احکام جداگانه ای علیرضا مسرور را به عنوان مشاور خود در امور آموزش و پرورش ، بهروز حسینی فر را به عنوان مشاور در امور سرمایه گذاری خارجی و مرتضی ممویی را به عنوان مشاور در امور دانشگاهی و آموزش عالی منصوب کرد.
استاندار خوزستان پیش از این نیز مهدی قمشی استاد و عضو هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز را به عنوان مشاور در امور آب و محیط زیست، و طیبه اسماعیلی را به عنوان مشاور فن آوری اطلاعات و ارتباطات منصوب کرده بود.
۶۰۶۵ / ۶۰۳۷
خبرنگار: محمدرضا بنوره ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار