۲ میلیارد کالای خارجی قاچاق در اهواز کشف شد

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۶ | ۲۱:۱۵ ب٫ظ
۲ میلیارد کالای خارجی قاچاق در اهواز کشف شد [ad_1] اهواز ـ ایرنا ـ جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف یک انبار بزرگ نگهداری کالای قاچاق به ارزش ۲ میلیارد ریال در شهرستان اهواز خبر داد. به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سید محمد صالحی با اعلام این خبر گفت: برای مبارزه با قاچاق کالا و ارز و حمایت از […]

[ad_1]


اهواز ـ ایرنا ـ جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف یک انبار بزرگ نگهداری کالای قاچاق به ارزش ۲ میلیارد ریال در شهرستان اهواز خبر داد. به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سید محمد صالحی با اعلام این خبر گفت: برای مبارزه با قاچاق کالا و ارز و حمایت از تولید داخلی و اقتصاد مقاومتی، ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان خوزستان با انجام اقدامات پلیسی یک انبار بزرگ نگهداری کالای قاچاق را در شهرستان اهواز شناسایی و با هماهنگی قضایی از این مکان بازرسی کردند .
وی افزود: در بازرسی از این انبار ۱۵ هزار و ۳۸۴ قوطی آبمیوه، سه هزار و ۴۴۰ قالب صابون، یک هزار ۲۴۰ عدد خمیر دندان، یک هزار و ۴۵۶ عدد لامپ، دو هزار و ۶۲۷ بسته چای و یک هزار و ۸۳۰ عدد نوشابه خارجی فاقد هر گونه مجوز گمرکی کشف شد.
سرهنگ صالحی تصریح کرد: کارشناسان ارزش ریالی کالاهای قاچاق کشف شده را ۲ میلیارد ریال برآورد کردند.
جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان با اشاره به این که در این رابطه یک نفر دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد، از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیر مجاز و قاچاق توسط افراد سودجو، مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود.
۷۱۶۴/۶۰۰۲
خبرنگار: عاطفه جوادی**انتشار دهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار