۲۰ میلیارد ریال به احداث مرکز درمان بستر صالح شهر گتوند اختصاص یافت

تاریخ انتشار: شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۸:۰۷ ب٫ظ
۲۰ میلیارد ریال به احداث مرکز درمان بستر صالح شهر گتوند اختصاص یافت [ad_1] گتوند – ایرنا – مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان گتوند از احداث نخستین مرکز درمان بستر در شهر صالح شهر خبر داد و گفت:۲۰ میلیارد ریال از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به ساخت این مرکز درمانی اختصاص یافته است. یوسف بهداروندی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا […]

[ad_1]


گتوند – ایرنا – مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان گتوند از احداث نخستین مرکز درمان بستر در شهر صالح شهر خبر داد و گفت:۲۰ میلیارد ریال از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به ساخت این مرکز درمانی اختصاص یافته است. یوسف بهداروندی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:برای ساخت این مرکز درمانی پنجهزار متر زمین از سوی مسکن و شهرسازی در صالح شهر گتوند واگذار شده است.
وی ارائه خدمات درمانی و کمک به حل مشکلات حوزه بهداشت و درمان در این شهر را از جمله مزایای ساخت این مرکز درمانی برشمرد و افزود:کلنگ ساخت این درمان بستر در روزهای آینده به زمین زده خواهد شد.
مدیر شبکه بهداشت و درمان گتوند با بیان اینکه این مرکز درمان بستر قرار است به ۱۲ تخت تحت نظر بستری موقت تجهیز شود افزود:در حال حاضر در مرکز بهداشتی درمانی صالح شهر خدمات بهداشتی و درمانی بصورت ثابت در نوبت صبح ارائه می شود و با راه اندازی این درمان بستر،خدمات درمانی بطور کامل و شبانه روزی به بیماران ارائه می شود.
شهر صالح شهر با بیش از ۱۰هزار نفر جمعیت در بخش مرکزی گتوند قرار دارد.
شهرستان گتوند با ۷۴هزار نفر جمعیت در شمال استان خوزستان دارای ۲بخش مرکزی و عقیلی و پنج شهر گتوند،صالح شهر،ترکالکی،سماله ،جنت مکان و نیز۴۵ روستا می باشد.
۷۴۶۷/۶۰۶۸
خبرنگار:باقرابراهیمی **انتشار: محمدعلی فریدپناه
کانال خبری ایرنا خوزستان: irnaahvaz@ برای دریافت لحظه به لحظه اخبار استان خوزستان به کانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید.

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار