۲۱ تن برنج قاچاق از سه دستگاه کامیون در جاده اهواز -اندیمشک کشف شد

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۷:۴۵ ب٫ظ
۲۱ تن برنج قاچاق از سه دستگاه کامیون در جاده اهواز -اندیمشک کشف شد [ad_1] دزفول – ایرنا – رئیس پلیس آگاهی استان خوزستان گفت:۲۱ تن برنج قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۴۴۰ میلیون ریال در جاده اهواز- اندیمشک کشف شد. به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علی حاتمی چهارشنبه در این خصوص گفت: در راستای تشدید مقابله با قاچاق کالا و ارز و حمایت از […]

[ad_1]


دزفول – ایرنا – رئیس پلیس آگاهی استان خوزستان گفت:۲۱ تن برنج قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۴۴۰ میلیون ریال در جاده اهواز- اندیمشک کشف شد. به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علی حاتمی چهارشنبه در این خصوص گفت: در راستای تشدید مقابله با قاچاق کالا و ارز و حمایت از تولید داخلی و اقتصاد مقاومتی، ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان با انجام اقدامات پلیسی سه کامیون حامل برنج قاچاق را در محور اهواز – اندیمشک شناسایی و توقیف کردند.
وی افزود: در بازرسی سه کامیون توقیفی، مقدار ۲۱ تن برنج خارجی قاچاق فاقد هر گونه مجوز گمرکی به ارزش تقریبی یک میلیارد و ۴۴۰ میلیون ریال کشف شد.
رئیس پلیس آگاهی استان خوزستان افزود: در این رابطه، سه متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.
چند روز پیش نیز در بازرسی از یک دستگاه کامیون در جاده اندیمشک – خرم آباد مقادیری مواد غذایی از جمله ۱۰ تن و ۳۶۰ کیلوگرم برنج، ۱۴۳ کارتن بیسکویت و تعداد ۷۷۵ کارتن انواع کمپوت قاچاق فاقد هر گونه مجوز گمرکی به ارزش تقریبی یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کشف شد.
۷۲۷۸/۶۰۶۸
خبرنگار:رقیه کردی-انتشار:محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار