۲۱ فضای آموزشی در مناطق روستایی اهواز تحویل آموزش و پرورش شد

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۷:۵۹ ب٫ظ
۲۱ فضای آموزشی در مناطق روستایی اهواز تحویل آموزش و پرورش شد [ad_1] اهواز – ایرنا – در آئینی ۲۱ فضای آموزشی در مناطق روستایی اهواز روز یکشنبه تحویل آموزش و پرورش خوزستان شد. به گزارش ایرنا مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس خوزستان در حاشیه افتتاح نمادین ۲۱ فضای آموزشی در محل روستای حلوه جامع از توابع بخش غیزانیه اهواز در جمع خبرنگاران بیان کرد: این فضاهای […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – در آئینی ۲۱ فضای آموزشی در مناطق روستایی اهواز روز یکشنبه تحویل آموزش و پرورش خوزستان شد. به گزارش ایرنا مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس خوزستان در حاشیه افتتاح نمادین ۲۱ فضای آموزشی در محل روستای حلوه جامع از توابع بخش غیزانیه اهواز در جمع خبرنگاران بیان کرد: این فضاهای آموزشی شامل ۳۱ کلاس درس است که ۱۵فضای آموزشی در بخش غیزانیه و ۶ فضای آموزشی در سایر نقاط شهرستان اهواز بهره برداری شده است.
رضا رضایی گفت: اعتبار ساخت این فضاهای آموزشی که هر کدام دارای ۱۱۰متر مربع است ۲۰ میلیارد ریال برآورد شده که از محل کمک موسسه علمی آموزشی قلم چی و اعتبارات ملی تامین شده است.
وی افزود:۲۰ مدرسه دیگر در بخش غیزانیه در دست ساخت است که ۱۰مدرسه از این تعداد توسط شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون تامین اعتبار شده است.
آئین بهره برداری این فضاهای آموزشی به صورت نمادین در روستای حلوه جامع دبستان حکیم با حضور جمعی از روستائیان و اعضای شوراهای اسلامی این منطقه انجام شد.
احداث این فضاهای آموزشی سه ماه طول کشیده که در نوع خود اقدامی کم سابقه است.
۷۱۵۸ / ۶۰۳۷
خبرنگار: زینب فرحانی ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار