۲۵ هزار نفر در مدارس آبادان اسکان یافتند

تاریخ انتشار: شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۶:۱۶ ب٫ظ
۲۵ هزار نفر در مدارس آبادان اسکان یافتند [ad_1] آبادان – ایرنا – مدیر آموزش و پرورش آبادان از اسکان ۲۵ هزار نفر مسافر نوروزی در ۱۲۵ واحد آموزشی از ابتدای تعطیلات سال نو تاکنون خبر داد. اعظم قاسمی زاده شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این تعداد مسافر و گردشگر نوروزی در یک هزار و ۱۲۵ کلاس درس درجه ۱ […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – مدیر آموزش و پرورش آبادان از اسکان ۲۵ هزار نفر مسافر نوروزی در ۱۲۵ واحد آموزشی از ابتدای تعطیلات سال نو تاکنون خبر داد. اعظم قاسمی زاده شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این تعداد مسافر و گردشگر نوروزی در یک هزار و ۱۲۵ کلاس درس درجه ۱ و ۲ از تاریخ بیست و هشتم اسفند ۱۳۸۴ تاکنون اسکان یافتند.
وی اظهارکرد: برای کلاس های مدارس درجه یک فرش، یخچال و تلویزیون، درجه ۲ فرش و یخچال، درجه سه موکت و اجاق گاز که به طور عمومی مورد استفاده قرار می گیرد، مهیا شده است.
قاسمی زاده از اسکان هفت هزار و ۷۰۰ نفر از اعضای کاروان های راهیان نور در ۱۵ مدرسه با ۱۲۰ کلاس واحد آموزشی خبر داد و گفت: تمهیدات خاصی برای اسکان کاروان های راهیان نور پیش بینی شده است.
وی از توزیع ۱۰ هزار نقشه و جزوه راهنمای اسکان میهمانان نوروزی خبر داد و افزود: در راستای رفاه حال میهمانان نوروزی نوبت دهی مکانیزه در ستاد اسکان میهمانان نوروزی مستقر شده است.
مدیر آموزش و پرورش آبادان اظهارکرد: مبلغ دریافتی برای اسکان میهمانان و مسافران در واحدهای آموزش بر اساس تعرفه ابلاغی وزارت آموزش و پرورش است.
وی تصریح کرد:۲۳۵ چادر مسافرتی بین مدارس اسکان توزیع شده تا در صورت نیاز در اختیار مسافران نوروزی قرار گیرد.
باغ موزه دفاع مقدس، یادمان شهید تندگویان نخستین وزیر نفت، یادمان ۱۷۷ شهید گمنام در آبادان و یادمان شهدای علمیات والفجر ۸ در اروندکنار محل هایی است که مورد بازدید اعضای کارون های راهیان نور است.
بازار ته لنجی، بازار منطقه آزاد اروند، ساحل رودخانه های اروند و بهمنشیر، قدمگاه خضر نبی، و زیارتگاه سید عباس، موزه حیات وحش آبادان از مکان های دیدنی شهر آبادان است.
۳۰۱۵/۶۰۶۴
خبرنگار: عدنان جواهری ** انتشاردهنده:محسن بهاروند
کانال خبری ایرنا خوزستان:irnaahvaz@
برای دریافت لحظه‌به‌لحظه اخبار استان خوزستان به کانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید.

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار