۳۳ مدرسه علمیه خواهران در خوزستان فعال است

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۶:۴۲ ب٫ظ
۳۳ مدرسه علمیه خواهران در خوزستان فعال است [ad_1] اهواز – ایرنا – مسئول روابط عمومی مدیریت حوزه علمیه خواهران خوزستان گفت: هم اکنون، ۳۳ مدرسه علمیه خواهران در این استان فعال است که از این تعداد هفت مدرسه در اهواز وجود دارند. مرتضی جعفری نژاد چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در خوزستان ۲۸ مدرسه علمیه سطح ۲ […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – مسئول روابط عمومی مدیریت حوزه علمیه خواهران خوزستان گفت: هم اکنون، ۳۳ مدرسه علمیه خواهران در این استان فعال است که از این تعداد هفت مدرسه در اهواز وجود دارند. مرتضی جعفری نژاد چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در خوزستان ۲۸ مدرسه علمیه سطح ۲ کارشناسی و چهار مدرسه علمیه سطح سه کارشناسی ارشد، و در اهواز یک مدرسه علمیه سطح چهار دکترا فعال است.
وی افزود: تعداد کل طلاب خواهر در حال تحصیل در خوزستان حدود سه هزار نفر است.
جعفری نژاد گفت: برخی دانش آموختگان حوزه های علمیه برای کادر اداری، تدریس در آموزش و پرورش، سازمان تبلیغات اسلامی و یا دیگر ادارات مرتبط به کار گرفته می شوند.
مسئول روابط عمومی مدیریت حوزه علمیه خواهران خوزستان ادامه داد: برخی اتباع عراقی ساکن خوزستان با شناسنامه عراقی نیز در این مدارس تحصیل می کنند.
وی اظهار کرد: پذیرش حوزه های علمیه خواهران برای سال تحصیلی ۹۷-۹۶ آغاز شده و علاقه مندان می توانند از تاریخ ۱۵ بهمن ۹۵ از طریق پایگاه اطلاع رسانی به آدرس www.whc.ir و یا مراجعه به مدارس علمیه خواهران محل سکونت، اقدام به ثبت نام کنند.
۳۰۰۴ / ۶۰۳۷
خبرنگار: خاطره غفاری ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار