کشف ۳۵ دستگاه استخراج رمز ارز پر مصرف در شهرستان کارون

تاریخ انتشار: سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۰۸:۱۵ ق٫ظ
کشف ۳۵ دستگاه استخراج رمز ارز پر مصرف در شهرستان کارون تعداد ۳۵ دستگاه استخراج رمز ارز غیر مجاز (بیت کوین) توسط حراست توزیع برق شهرستان کارون کشف و ضبط شد.

 قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار،به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق کلانشهر اهواز، تعداد ۳۵ دستگاه استخراج رمز ارز غیر مجاز (بیت کوین) توسط حراست توزیع برق شهرستان کارون کشف و ضبط شد.

حسن کریمی از عملیات گسترده برای کشف دستگاه‌های رمز ارز غیرمجاز در کلانشهر اهواز خبر داد و افزود: با توجه به مصرف زیاد برق تجهیزات استخراج رمز ارز، که بصورت غیرمجاز اقدام به استفاده از این تجهیزات می نمایند گروه‌های بازرسی حراست و مشترکین در این شرکت بصورت مستمر در حال بررسی اشتراک های برق بوده و با متخلفان از طریق مراجع قضایی برخورد خواهد شد.

وی گفت: در این عملیات که با حضور نیروی انتظامی و با دستور مقام قضایی صورت گرفت تعداد ۳۵ دستگاه استخراج رمز ارز در شهرستان کارون کشف و جمع آوری شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز تصریح کرد : دستگاه های رمز ارز بعنوان یک وسیله پر مصرف باعث بروز اختلال در خدمات رسانی و نوسان ولتاژ در شبکه برق شده و به منظور حفظ و صیانت از حقوق شهروندان، با استفاده کنندگان غیرمجاز از این تجهیز برخورد قانونی خواهد شد.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار