۴۰ میلیارد ریال برای ساماندهی شهرک صنایع کوچک اندیمشک هزینه شد

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۸:۱۳ ب٫ظ
۴۰ میلیارد ریال برای ساماندهی شهرک صنایع کوچک اندیمشک هزینه شد [ad_1] اندیمشک – ایرنا – فرماندار اندیمشک از اجرای طرح ساماندهی شهرک صنایع کوچک این شهرستان خبر داد و گفت:برای ساماندهی این شهرک ۴۰ میلیارد ریال هزینه شد. پیمان جهانگیری روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا افزود:این منطقه سال ها به علت وضعیت نامناسبت و نبود آسفالت،جدول مناسب،لوله کشی آب و سایر امکانات به عنوان یکی […]

[ad_1]


اندیمشک – ایرنا – فرماندار اندیمشک از اجرای طرح ساماندهی شهرک صنایع کوچک این شهرستان خبر داد و گفت:برای ساماندهی این شهرک ۴۰ میلیارد ریال هزینه شد. پیمان جهانگیری روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا افزود:این منطقه سال ها به علت وضعیت نامناسبت و نبود آسفالت،جدول مناسب،لوله کشی آب و سایر امکانات به عنوان یکی از مناطق مزاحم شهری مطرح بود.
وی بیان کرد:با تلاش و برنامه ریزی ، این منطقه ساماندهی شده و پایه های مختلف برق این منطقه جابجا شد ضمن اینکه لوله کشی های آب ، وضعیت مخابرات ،گاز و فضای سبز این منطقه ساماندهی شد.
جهانگیری افزود:خیابان های این منطقه هم مرزبندی شده و با جدول گذاری و آسفالت معابر و خیابان ها شرایط مناسبی در این منطقه ایجاد شد.
فرماندار اندیمشک گفت:دهها صنایع کوچک در این منطقه فعالیت دارند که به علت وضعیت این منطقه ، فعالیت اقتصادی این منطقه راکد مانده بود.
جهانگیری گفت:با اجرای این طرح در مدت زمان بسیار کوتاه ، ضمن توسعه منطقه مذکور ، شرایط برای کار اقتصادی صاحبان این صنایع مهیا شده است.
۷۲۸۱/۶۰۶۸
خبرنگار:زهرا دهقان-انتشار:محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار