۴۵هزار نهال در ایذه نشانده شد

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ | ۲۲:۳۸ ب٫ظ
۴۵هزار نهال در ایذه نشانده شد [ad_1] ایرنا – ایذه- به مناسبت آغاز هفته منابع طبیعی و در نخستین روز این هفته، روز درختکاری ،۴۵هزار نهال در شهرستان ایذه غرس شد. به گزارش ایرنا، فرماندار شهرستان ایذه یکشنبه در آیین نمادین کاشت این نهالها در تپه نورالشهدای این شهر اظهار کرد:حفاظت از محیط زیست و فضای سبز وظیفه ای همگانی است […]

[ad_1]


ایرنا – ایذه- به مناسبت آغاز هفته منابع طبیعی و در نخستین روز این هفته، روز درختکاری ،۴۵هزار نهال در شهرستان ایذه غرس شد. به گزارش ایرنا، فرماندار شهرستان ایذه یکشنبه در آیین نمادین کاشت این نهالها در تپه نورالشهدای این شهر اظهار کرد:حفاظت از محیط زیست و فضای سبز وظیفه ای همگانی است که همه نسبت به آن باید احساس مسوولیت کنند.
محسن بیرانوند با تاکید بر اینکه منابع طبیعی، ثروت خدادادی است و فقط به نسل حاضر تعلق ندارد گفت: اگر آینده بهتری می خواهیم باید در راه حفظ، احیا و توسعه منابع طبیعی بیش از پیش بکوشیم.
وی افزود:شهرستان ایذه به لحاظ آب و هوایی ،وضعیت توپوگرافی دارای ویژگی های خاص و قابلیت های خوبی است که باید در تنوع کاشت نهال و درخت توجه بیشتری به آنها شود.
فرماندار شهرستان ایذه با اشاره به فرمایشات گهربار نبی اکرم درباره اهمیت و ضرورت حفظ و صیانت از منابع طبیعی گفت:جنگل و منابع طبیعی به عنوان یک امانت الهی در اختیار ماست و تمام کسانیکه به طور مستقیم و غیر مستقیم در راستای حفظ و احیای منابع طبیعی فعالیت دارند کاری بسیار ارزشمند و قابل تقدیر انجام می دهند.
پانزدهم تا بیست و یکم اسفند به عنوان هفته منابع طبیعی نامگذاری شده است.
۷۱۶۱/۶۰۰۲

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
شهردار اهواز
قلم ماندگار
تابناك وب
قلم ماندگار
محل كد آمار