۴۵ میلیارد ریال اعتبار برای ساخت یادمان شهید هاشمی تخصیص یافت

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۱:۱۳ ق٫ظ
۴۵ میلیارد ریال اعتبار برای ساخت یادمان شهید هاشمی تخصیص یافت [ad_1] اهواز- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان از تخصیص ۴۵ میلیارد ریال اعتبار برای ساخت و تکمیل یادمان شهید علی هاشمی اختصاص یافت. به گزارش ایرنا فرامند هاشمی زاده روز یکشنبه در جریان بازدید از یادمان شهید علی هاشمی شهید هور اظهار کرد: این پروژه طی ۲ سال گذشته روند کندی را سپری […]

[ad_1]


اهواز- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان از تخصیص ۴۵ میلیارد ریال اعتبار برای ساخت و تکمیل یادمان شهید علی هاشمی اختصاص یافت. به گزارش ایرنا فرامند هاشمی زاده روز یکشنبه در جریان بازدید از یادمان شهید علی هاشمی شهید هور اظهار کرد: این پروژه طی ۲ سال گذشته روند کندی را سپری کرد و عملا به حالت تعطیل درآمده بود که با دستور استاندار خوزستان مقرر شد با اختصاص اعتبار مورد نیاز ، عملیات اجرایی پروژه احداث یادمان شهید علی هاشمی طی ۱۵ روز آینده و پس از سپری شدن فرآیند اداری لازم از سر گرفته شود.
وی با اشاره به اینکه اجرای این پروژه بر عهده شهرداری اهواز نهاده شده است گفت: طبق توافق انجامن شده با شهرداری اهواز مقرر شد۲۰ میلیارد از اعتبار در نظر گرفته شده برای تکمیل یادمان شهید هاشمی توسط شهرداری اهواز و ۲۵ میلیارد ریال نیز توسط استانداری خوزستان تامین شود.
هاشمی زاده اظهار امیدواری کرد روند اجرایی این پروژه بلافاصله پس از تامین اعتبار شتاب بیشتری به خود گرفته و ظرف سال آینده شاهد بهره برداری از پروژه یادمان سردار شهید علی هاشمی باشیم.
وی گفت: استانداری خوزستان و شهرداری اهواز مصمم هستند یادمان درخور و شایسته سرداران شهید خوزستان بویژه سردار شهید علی هاشمی که از شاخص ترین و تاثیرگزارترین شهدای خوزستانی دفاع مقدس می باشد و به تازگی نیز رهبری انقلاب از مقام و جایگاه رفیع ایشان تجلیل کردند احداث کنیم تا کانون و ملجا مردم بویژه جوانان ولایتمدار استان خوزستان قرار گیرد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان در ادامه از اقدامات سازمان آرامستان های شهرداری اهواز تجلیل کرد و گفت: ساماندهی سایت اداری و روان سازی امور تشیع و تدفین اموات و تکریم بازماندگان آنان در سازمان آرامستان های شهرداری کلانشهر جای تقدیر و تشکر دارد.
هاشمی زاده اضافه کرد:تخصیص قطعه ای در آرامستانهای اهواز به شهدای مدافع حرم ، والدین شهدا؛ سرداران ،جانبازان و هنرمندان و ورزشکاران توسط سازمان آرامستانها یک حرکت شایسته و قابل تقدیر است.
۶۰۶۴
خبرنگار و انتشار دهنده: محسن بهاروند

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار