۶۰ عنوان دار المپیکی، جهانی و قاره ای پنجه در پنجه هم می اندازند

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۳:۴۳ ق٫ظ
۶۰ عنوان دار المپیکی، جهانی و قاره ای پنجه در پنجه هم می اندازند [ad_1] آبادان – ایرنا – ۱۱ عنوان دار المپیکی همراه با ۴۹ فرنگی کار مدال دار جهانی و قاره ای در سی و پنجمین دوره جام جهانی کشتی فرنگی در شهر آبادان حضور دارند. جام جهانی کشتی فرنگی روزهای ٢۶ و ٢٧ اسفند با حضور هشت تیم برتر دنیا در سالن کوثر آبادان برگزار می […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – ۱۱ عنوان دار المپیکی همراه با ۴۹ فرنگی کار مدال دار جهانی و قاره ای در سی و پنجمین دوره جام جهانی کشتی فرنگی در شهر آبادان حضور دارند. جام جهانی کشتی فرنگی روزهای ٢۶ و ٢٧ اسفند با حضور هشت تیم برتر دنیا در سالن کوثر آبادان برگزار می شود.
تیم ملی ایران در گروه یک با روسیه، قزاقستان و آلمان هم گروه است و در گروه دوم این رقابت ها نیز ترکیه، جمهوری آذربایجان، بلاروس و اوکراین قرار دارند.
دولت تورلیخانوف قزاقستانی و عضو هیأت رئیسه اتحادیه جهانی کشتی، به عنوان نماینده این اتحادیه، امروز وارد ایران شد.
تیم های ایران، جمهوری آذربایجان و روسیه بامداد امروز و پس از چندین ساعت تاخیر به دلیل شرایط آب و هوایی آبادان به این شهر رسیدند و تیم های اوکراین و آلمان نیز دقایقی پیش وارد آبادان شدند.
تیم های قزاقستان، ترکیه و بلاروس نیز تا امشب وارد شهر آبادان می شوند.
اسامی کشتی گیران صاحب مدال المپیک، جهان و قاره ای:
**وزن ۵۹ کیلوگرم
روسیه: مینگیان سیمینوف (برنز المپیک ۲۰۱۲، نقره جهان و قهرمان اروپا) و استپان ماریانیان (قهرمان بازی های اروپایی و اروپا، طلای جوانان جهان)
قزاقستان: ژانسیریک سارسینبایف (نقره جوانان جهان) و آیدوس سلطان گالی (قهرمان جوانان آسیا)
ایران: محسن حاجی‌پور (برنز آسیا) و سامان عبد ولی (نقره آسیا، نقره جوانان جهان)
جمهوری آذربایجان: روشن بایراموف (نقره المپیک، طلا، نقره و برنز جهان)
**وزن ۶۶ کیلوگرم
روسیه: آرتم سورکوف (برنز جهان، قهرمان اروپا و بازی های اروپایی)
قزاقستان: دانیار کالینوف (برنز جوانان آسیا)
ایران: مهدی زیدوند (نقره و برنز آسیا، برنز جوانان جهان) و علی ارسلان (قهرمان جوانان آسیا)
جمهوری آذربایجان: کامران ممدوف (برنز اروپا)
ترکیه: آتاکان یوکسل (قهرمان جوانان اروپا) و انس باشار (برنز زیر ۲۳ اروپا و نقره جوانان جهان)
اوکراین: پرویز نصیب اف (نقره جوانان اروپا)
**وزن ۷۱ کیلوگرم
روسیه: ابوزید مانتسیگوف (قهرمان جوانان جهان، قهرمان روسیه و جام پادوبنی)
قزاقستان: دیمیو ژادرایف (برنز آسیا)
ایران: افشین بیابانگرد (برنز جهان، برنز بازی های آسیایی، قهرمان آسیا)
جمهوری آذربایجان: رسول چونایف (برنز المپیک، طلا و برنز جهان) و حسن علی اف (طلا و برنز جهان)
**وزن ۷۵ کیلوگرم
روسیه: رومن ولاسوف (دو طلای المپیک و جهان) و چنگیز لابازانوف (قهرمان جهان)
قزاقستان: تامرلان شادوکایف (قهرمان جوانان جهان) و ماخات یرژیپوف (نقره و برنز آسیا)
ایران: سعید عبد ولی (برنز المپیک، قهرمان جهان، قهرمان بازی های آسیایی و قهرمان جوانان جهان)
جمهوری آذربایجان: الوین مورسالیف (برنز جهان، قهرمان بازی های اروپایی، طلای جوانان جهان) و اسلام بک دادوف (برنز جوانان جهان)
ترکیه: امره کوش (برنز جهان)
اوکراین: میکولا دارگان (نقره جوانان اروپا) و آرتم ماتیاش (نقره جوانان اروپا)
**وزن ۸۰ کیلوگرم
روسیه: رمضان آباچاریف (قهرمان جهان)
ایران: یوسف قادریان (برنز جهان و قهرمان آسیا) و رامین طاهری (قهرمان آسیا، نقره و برنز جوانان جهان)
آلمان: پاسکال ایزل (قهرمان اروپا)
جمهوری آذربایجان: رفیق حسین اف (قهرمان اروپا، نقره بازی های اروپایی) و امین احمد اف (برنز المپیک)
ترکیه: اصلان آتم (نقره و برنز جهان)
اوکراین: دیمیتری پیشکوف (برنز بازی های اروپایی)
**وزن ۸۵ کیلوگرم
روسیه: داویت چاکوتادزه (قهرمان المپیک و بازی های اروپایی) و یوگنی سالیف (نقره جهان، قهرمان بازی های اروپایی و ارتش های جهان)
قزاقستان: عظمت کاستوبایف (قهرمان جوانان آسیا)
جمهوری آذربایجان: اسلام عباس اف (طلا و نقره جوانان جهان)
ترکیه: متهان باشار (برنز بازی های اروپایی و برنز جوانان جهان)
**وزن ۹۸ کیلوگرم
قزاقستان: علیم خان سیزدیکوف (نقره جوانان آسیا)
ایران: مهدی علیاری (قهرمان بازی های آسیایی و آسیا) و سید مصطفی صالحی‌زاده (قهرمان جوانان آسیا)
آلمان: اولیور هاسلر (نقره جهان) و پیتر اوهلر (نقره جوانان جهان)
جمهوری آذربایجان: اورخان نورایف (قهرمان جوانان جهان)
ترکیه: جنگ ایلدیم (برنز المپیک و برنز جهان)
**وزن ۱۳۰ کیلوگرم:
روسیه: سرگئی سمینوف (برنز المپیک و نقره جوانان جهان)
قزاقستان: دامیر کاظم بایف (برنز آسیا)
ایران: بهنام مهدی‌زاده (قهرمان آسیا) و امیر قاسمی منجزی (قهرمان آسیا)
آلمان: ادوارد پاپ (پنجم المپیک) و کریستین جان (برنز زیر ۲۳ سال اروپا)
جمهوری آذربایجان: صباح شریعتی (برنز المپیک و نقره بازی های اروپایی)
ترکیه: رضا کایالپ (نقره و برنز المپیک، طلا، نقره و برنز جهان)
اوکراین: میکولا کوچمی (نقره زیر ۲۳ اروپا) و الکساندر چرنتسکی (برنز جهان، نقره اروپا)
۷۱۰۴/۶۱۲۵ خبرنگار: مسعود گادار* تنظیم:سیدبهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار