۶۵ واحد آموزشی در دزفول به اسکان مسافران نوروزی اختصاص یافت

تاریخ انتشار: یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۶:۵۵ ب٫ظ
۶۵ واحد آموزشی در دزفول به اسکان مسافران نوروزی اختصاص یافت [ad_1] دزفول – ایرنا – مدیر آموزش و پرورش دزفول گفت:۵۶۳ کلاس درس در ۶۵ واحد آموزشی برای اسکان میهمانان نوروزی در دزفول در نظر گرفته شده است. عبدالمحمد جرجانی روز یکشنبه به ایرنا افزود:با توجه به اینکه بیشترین بار ظرفیت پذیرش میهمانان نوروزی بر دوش آموزش و پرورش می باشد از دستگاه های اجرایی […]

[ad_1]


دزفول – ایرنا – مدیر آموزش و پرورش دزفول گفت:۵۶۳ کلاس درس در ۶۵ واحد آموزشی برای اسکان میهمانان نوروزی در دزفول در نظر گرفته شده است. عبدالمحمد جرجانی روز یکشنبه به ایرنا افزود:با توجه به اینکه بیشترین بار ظرفیت پذیرش میهمانان نوروزی بر دوش آموزش و پرورش می باشد از دستگاه های اجرایی انتظار می رود در آماده سازی مدارس همکاری کنند.
وی افزود:امسال برای اولین بار کلیه مسئولان شهری از جمله نیروی انتظامی،شهرداری ،فرمانداری و دیگر ارگان های مسئول در نشست های ستاد نوروزی ویژه اسکان میهمانان نوروزی دزفول دعوت شدند تا بتوانیم با همکاری این ارگان ها بهترین خدمات را به میهمانان نوروزی ارائه کنیم.
جرجانی افزود:حفاظت و تامین امنیت مدارس و کمپ های نوروزی یکی از ضرورت های ستاد نوروزی می باشد که باید با همکاری نیروی انتظامی محقق شود ضمن اینکه باید به صورت ویژه به وضعیت بهداشتی مدارس تا قبل از آغاز سفرهای نوروزی پرداخته شود.
وی از هنرمندان و صنعتگران دزفول خواست با برپایی غرفه و ارائه صنایع دستی در محل کمپ و استقرار میهمانان نوروزی ، صنایع دستی دزفول را به مسافران نوروزی معرفی کنند.
پارسال ۵۵ هزار مسافر نوروزی در قالب ۶ هزار و ۶۰۷ خانوار در ستاد فرهنگیان دزفول ثبت شده و اسکان یافتند که از این تعداد ۲۰۵ خانوار غیرفرهنگی،پنج هزار و ۷۸۰ خانوار فرهنگی و ۶۲۴ خانوار نیز کارمند دولت بودند که این آمار بدون احتساب اردوگاه ها و خانه معلم می باشد .
شهرستان دزفول با جاذبه های گردشگری طبیعی و تاریخی فراوان در ایام نوروز پذیرای میهمانان نوروزی بی شماری از اقصی نقاط کشور می باشد.
در سالهای اخیر شاهد سفر گردشگران خارجی نیز به این شهرستان بوده ایم.
۷۲۷۸/۶۰۶۸
خبرنگار:رقیه کردی-انتشار:محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار