۸۰ مرکز بهداشتی و درمانی در جنوب غرب خوزستان بازسازی شد

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۹:۴۶ ب٫ظ
۸۰ مرکز بهداشتی و درمانی در جنوب غرب خوزستان بازسازی شد [ad_1] آبادان – ایرنا – رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: با حمایت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی پارسال ۸۰ مرکز بهداشتی در شهرستان های آبادان، خرمشهر و شادگان ساخته یا بهسازی و نوسازی شد. به گزارش ایرنا علیرضا آموزنده دوشنبه در آیین تکریم و معارفه معاون درمان دانشکده علوم پزشکی آبادان در محل […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: با حمایت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی پارسال ۸۰ مرکز بهداشتی در شهرستان های آبادان، خرمشهر و شادگان ساخته یا بهسازی و نوسازی شد. به گزارش ایرنا علیرضا آموزنده دوشنبه در آیین تکریم و معارفه معاون درمان دانشکده علوم پزشکی آبادان در محل سرسرای اجتماعات این دانشکده افزود: با ۲ برابر شدن ظرفیت تخت‌های بیمارستانی، دانشکده علوم پزشکی آبادان در مسیر ترقی قرارگرفته است و سعی می‌کنیم در امسال مسیر ارتقای این دانشکده به دانشگاه هموار شود.
وی به اجرای طرح های بیمارستانی و درمانی در ۱۲ هزار مترمربع در شهرستان‌های جنوب غرب خوزستان اشاره کرد و اظهارکرد: هم اکنون کار ساخت چهار طرح بیمارستانی، در شهرستان‌های آبادان و خرمشهر در حال اجرا است و با تکمیل این طرح‌های بخش مهمی از مشکلات درمانی منطقه برطرف می‌شود.
آموزنده گفت:با اقدامات صورت گرفته در معاونت غذا و دارو این دانشکده، این معاونت در بین پنج دانشگاه برتر کشور قرارگرفته است.
در این آیین حجت‌اله جانبی، با دریافت ابلاغ رسمی، فعالیت خود را به عنوان معاون درمان جدید دانشکده علوم پزشکی آبادان آغاز کرد و از زحمات عبداله خوان‌زاده، معاون پیشین درمان این مجموعه تقدیر شد.

۳۰۱۵/۶۱۲۵ / ۶۰۳۷
خبرنگار: عدنان جواهری ** انتشاردهنده: عبدالحمید راجی
کانال خبری ایرنا خوزستان:irnaahvaz@
برای دریافت لحظه‌به‌لحظه اخبار استان خوزستان به کانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید.

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار