۹ هزار و ۹۵۲ ماموریت توسط اورژانس ۱۱۵ خوزستان انجام شد

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۹:۳۵ ب٫ظ
۹ هزار و ۹۵۲ ماموریت توسط اورژانس ۱۱۵ خوزستان انجام شد [ad_1] اهواز – ایرنا – رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوزستان گفت: این مرکز از ۲۵ اسفند پارسال تا ۱۳ فروردین ماه، ۹ هزار و ۹۵۲ ماموریت تصادفی و غیر تصادفی در خوزستان انجام داد. شهیار میرخشتی دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: ماموریت های تصادفی شامل سه […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوزستان گفت: این مرکز از ۲۵ اسفند پارسال تا ۱۳ فروردین ماه، ۹ هزار و ۹۵۲ ماموریت تصادفی و غیر تصادفی در خوزستان انجام داد. شهیار میرخشتی دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: ماموریت های تصادفی شامل سه هزار و ۶۳ مورد و غیر تصادفی شامل ۶ هزار و ۸۸۹ مورد بود.
وی افزود: یک هزار و ۳۳۵ مورد اعزام بین مراکز و یک هزار و ۵۳۲ مورد مراجعه به ایستگاه های سلامت نیز در این مدت انجام شد.
میرخشتی ادامه داد: در حوزه دانشگاه علوم پزشکی اهواز، ۲ هزار و ۲۵ ماموریت تصادفی و چهار هزار و ۷۷۵ مورد غیر تصادفی انجام شد که اعزام بین مراکز یک هزار و ۲۰۱ مورد، مراجعه به ایستگاه های سلامت یک هزار و ۱۴۰ مورد و مراجعه به درمانگاه های راهیان نور چهار هزار و ۳۲۲ مورد بود.
رئیس اورژانس ۱۱۵ خوزستان گفت: در مقایسه با ایام نوروز پارسال، ماموریت های تصادفی حدود ۵۰ درصد کاهش و غیر تصادفی یا همان ‌تماس های مردمی برای بیماری ها حدود ۱۵ تا ۲۰ درصد افزایش یافته است.
اورژانس ۱۱۵ خوزستان ۲۰۰ دستگاه آمبولانس و ۱۴۲ پایگاه شامل ۵۱ شهری و ۹۱ جاده ای دارد که از این تعداد ۹۶ پایگاه شامل ۳۷ شهری و ۵۹ جاده ای مربوط به دانشگاه علوم پزشکی اهواز است.
در ایام تعطیلات نوروزی، ۲ ایستگاه سلامت اورژانس ۱۱۵ در مبادی ورودی های خوزستان و ۲ درمانگاه در یادمان های شهدای هویزه و طلائیه برای ارائه خدمات درمانی از ۲۵ اسفند پارسال تا ۱۴فروردین سال ۹۶ مستقر شدند.
۳۰۰۴ / ۶۰۳۷
خبرنگار: خاطره غفاری ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار